Vinç Sektöründe Lider
info@elektriklivinc.com.tr
hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız elektrikli vinç ve elektrikli vinç ekipmanları satışını yapmaktadır. Müşterilerimize en kaliteli hizmeti, en uygun fiyatla sunabilmek için sektördeki yenilikleri takip edip son teknoloji ürünlerini kullanmaktayız.

Güçlü ve güvenilir elektrikli vinçler. Elektrikli vinç ve ekipmanları bizim temel uzmanlığımızdır. Türkiyenin önde gelen firmalarından biri olarak, müşterilerimize 20 yıldır elektrikli vinç tedariği ve köprü vinç projeleri için kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunuyoruz.

Satışını yaptığımız ürünler Elektrikli vinç, alçak tavan vinç, arabalı vinç, yük asansör vinci, vinç uzaktan kumandası, koprü vinç başlıkları, pergel vinç, manyetik kaldıraç, vinç sireni. Herhangi bir ürün bilgisi almak için veya servis talebiniz için bizimle iletişime geçin. İlgili departmanımız en kısa sürede sizlere yardımcı olucaktır.

G

AR-GE

Firmamız ürettiği ve üreteceği vinç sistemleri ile ilgili sürekli araştırma yapmakta olup müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için ar-ge’ye önem vermektedir.
y

Vizyonumuz

Sektörümüzdeki yenilikleri takip ederek, sahip olduğumuz prensipler çerçevesinde firmamızı her geçen gün büyütmek ve her zaman en iyisini yaparak hedeflerimize ulaşmaktır.
M

Misyonumuz

Daima müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızla cevap verebilen, beklentilerini aşan ürün ve hizmetler sağlayarak onların başarılarına katkıda bulunma amacı güden bir kalite anlayışıyla hareket etmek.
elektrikli köprü vinç

Temel Değerlerimiz

Her çeşit elektrikli vinç satış hizmeti sunan firmamız, strateji ve hedeflerini ‘Mutlak Müşteri Memnuniyeti’ felsefesi olarak belirlemiş, müşterilerine satış ve satış sonrası hizmetlerde en üst düzeyde memnuniyet sağlayan, herhangi bir arıza veya verimsizliğinde en kısa zamanda çözüm üreten bir vinç firmasıdır.

Servis

Firmamız türkiye geneline servis ve keşif hizmeti vermektedir. Satışını ve servisini yaptığımız her ürünün yedek parçaları stoklarımızda mevcuttur. Ücretsiz keşif hizmetlerimizden yararlanmak için bizi arayın.